קייטרינג לחתונה

קנית לה טבעת באלפי שקלים, שכרת שמלה ברבבות, לא חסכתם בצלם וגם הדיג'יי לא סייע בכיס, אבל מה עם האוכל? לא נשאר כסף להשקיע?

 

מה יזכרו מהאירוע שלכם?
חתונה הינה אירוע בו מושקעים סכומי כסף לא מבוטלים ועתיד להסתכם במאות אלפי שקלים (יש גם כאלה שמשקיעים מיליונים). כאשר נשאלים המוזמנים מה תזכור מהאירוע אז הרוב המכריע יענה במקהלה מתוזמנת היטב – את האוכל!

 

אוכל בחתונה ישפיע רבות על התגובות לאחר האירוע, הוא יכול לעשות את שמלת הכלה ליפה יותר, את הדיג'יי לשמח יותר ואפילו את הדודה הפולנייה למסבירת פנים, מדוע? כי זה מה שאוכל עושה.
הוא גורם לכולנו להיות שלבים יותר, רגועים יותר ואוהדים יותר.

קייטרינג לחתונה

האם כדאי לחסוך בעלויות של קייטרינג לחתונה?

מובן כי ניתן לבחור שירותי קייטרינג כמעט בכל מחיר, אך האם זה כדאי? האם זהו המקום בו נבחר לקצץ את עלויות החתונה? בדרככם לאירוע הבא כמוזמנים תשאלו את עצמכם למה אתם מחכים יותר מכל, התשובה אצל רובכם תהיה האוכל.

 

כל הזמן שומעים סיפורים על אנשים שלא אכלו ביום החתונה בשל הציפייה לאוכל באירוע, אז מה? תאכזבו אותם? אם אתם מחכים יום שלם לזימון שיהיה ערב לחככם ונחלתם אכזבה, איך תגיבו? ספוילר. כנראה שתסמנו את האירוע, טוב וגרנדיוזי ככל שיהיה כאחד האירועים שפחות אהבתם.

מנגד, האם כדאי להשקיע כל סכום?

יש אמרה חכמה שאומרת שלעולם לא תקבלו יותר ממה ששילמתם עליו אך לעומת זאת אפשר בהחלט לקבל מתחת למה ששילמתם. לכן, בדקו טוב טוב את ההצעה שקיבלתם, השוו אותה למתחרים ובקשו לקבל פידבקים רבים ככל הניתן. אין ספק שחוות דעת חיובית תסייע בהחלטה אך לא צריכה להחליף את הטעם.


נסו לכמת את מה שהקייטרינג נותן לכם ועל פי זה לומר אם המחיר הוגן. אם אתם רוצים אוכל איכותי מאוד אז סביר להניח כי המרכיבים יעלו בהתאם. אם אתם רוצים מנות גדולות ושפע גדול מהממוצע אז גם זה ישפיע על הכיס. אל תתפתו ללכת שבי אחר שמו של הקייטרינג, גם אם הוא זכה בכוכבי מישלן (לא באמת). שם הוא חשוב ורבים וטובים עובדים קשה מאוד בשביל לשמור על השם, אך יש מי שגם משלם על זה ולכן זאת לא התוצאה האובייקטיבית ביותר. מומלץ מאוד לטעום את האוכל באירוע פתע, אם אתם סומכים על בלוטות הטעם אז תדעו אם שווה לשלם את הסכום.

קייטרינג ביתי בחתונה

מה הדגשים בבחירת קייטרינג לחתונה?

  1. כמות האורחים – לא כל קייטרינג ערוך להתמודד עם כל כמות של אורחים. לפיכך, בטרם בוחרים קייטרינג לחתונה אומדים את מספר האורחים (עד סטיית תקן של 50 אורחים) ורק על סמך זה מתחילים בבירורים. קייטרינג שלא ערוך יתבטא באוכל קר, איכות ירודה ולעיתים אף מנות לא טריות.

 

  1. סגנון הקהל – אם רוב הקהל שלכם טבעוני/צמחוני או קרניבור אז זה בהחלט יכול לסייע בבחירת שירותי הקייטרינג לחתונה. יש קייטרינג בשרי שחורט על דגלו חיבה עזה לבשל, גריל ומעשנת, קייטרינג חלבי מרענן וקליל ויש מי שמחבק בשתי ידיים את הטופו. אם אתם יודעים לאפיין את הקהל שלכם זה יקל מאוד בבחירת הקייטרינג.

 

  1. תקציב – על זה יקום וייפול דבר! תקציב דל יצמצם את האפשרויות. מאידך, תקציב בלתי מוגבל לא בהכרח יבטיח איכות. בחרו איפשהו באמצע, שלמו עבור מה שאתם מקבלים ואל תצפו לקבל יותר ממה ששילמתם עבורו.

 

  1. אבא ואימא – משני הצדדים ההורים בעלי ניסיון רב ובארסנל שלהם רשמים ממאות ואולי אלפי אירועים. קחו אותם אתכם לטעימות ותדעו אם יש בינגו. אם ההורים אומרים שישתתפו בהוצאות הקייטרינג לאירוע אז תדעו שבחרתם טוב 🙂

קייטרינג לחתונה של דני ודלית

לסיכום, קייטרינג לחתונה הוא נושא שכדאי לתת עליו מחשבה! אל תמהרו לחסוך, אפיינו את האירוע, אמדו את כמות האורחים ואת טעמם (ככל הניתן), לכו לטעימות פתע והסתייעו בהורים להם ניסיון רב, בתאבון.

 

מעוניינים לנסות את המנות שלנו? צרו אתנו קשר!

שולחן מלא באוכל בחתונה
מחפשים קייטרינג לאירוע? צרו אתנו קשר!
הטעמים של דני ודלית

מחפשים קייטרינג מיוחד לאירוע? אורחים מגיעים לביקור? הגעתם למקום הנכון! צרו אתנו קשר ונשמח להתאים לכם תפריט טעים ומיוחד.

הטעמים של דני ודלית © טל"ח

תפריט נגישות