קייטרינג ביתי

מי מאתנו לא חוטא במחשבה על ארוחות ביתיות ועל ריחות הבישולים של אמא. בין אם מדובר ברב גוניות הישראלית שמקבצת לתוכה תרבויות רבות ובין אם זה קשור למציאות בה אנו חיים (בין אם צבא, טיולים מסביב לעולם ושעות עבודה ארוכות) בישראל יש דגש רב יותר על אוכל ביתי!

 

קייטרינג ביתי לאירוע שלכם הוא התוספת הקטנה שתבדל את האירוע ותעניק לו את הצבע הייחודי של בעלי השמחה.

 

אתם תקראו את המילים ובאופן אוטומטי ריחות הבישולים והמראות המלבבים יציפו את דמיונכם ואת החושים שלכם. עכשיו נמשיך בדמיון המודרך ונכיל את זה על האירוע שלכם… תדמיינו את כל האורחים שמגיעים לחגוג אתכם ביום שמחתכם חווים את הבישולים של אמא, מתענגים על ניחות ביתיים וזוקפים את כל זה למארחי האירוע, נשמע טוב אהה? זה לא צריך להישאר בגדר דמיון, קייטרינג ביתי דני ודלית לא מבטיח אלא מקיים.

קייטרינג ביתי

קייטרינג ביתי לכל אירוע

את זה בדיוק אנו מביאים לאירוע שלכם, קייטרינג ביתי עם דגש על בית, חום ואהבה. קייטרינג שנמצא בפרטים הקטנים, מתבל עם הנשמה ומביא לאירוע צבע של ארוחה משפחתית מורחבת.


אז אם גם אתם אוהבים אוכל צבעוני עם טעמים ייחודיים של המטבח הביתי זה הזמן להניח את האצבעות על המקשים ולחייג אלינו.

 

כאשר חושבים על קייטרינג ביתי אז ישנה נטייה לחשוב במושגים של עממי ופשוט אז סדרו את המחשבות מחדש כי קייטרינג ביתי יכול להיות כיד הדמיון הטובה, מפגש קולינרי מרתק בהתאמה אישית, איכות גבוהה, מרכיבים יוקרתיים, אסתטיקה שלא תבייש מסעדת כוכבי מישלן ושירות, טוב הוא צריך להיות שירות של בית.
אוכל ביתי יכול להשתייך להרבה עולמות, המון מטבחים ולהיות פסגת החוויה הקולינרית.

מה לגבי הטעמים אתם שואלים?

אותם צריך לחוות כי אין תמונה בעולם שיכולה להשתוות לרגע בו בלוטות הטעם יבואו במגע עם הטעמים שלנו.

 

אנו מאמינים בסגנונות רבים וביססנו את הידע שלנו על שילוב העולמות של המטבחים השונים והטעמים הייחודיים לכל מטבח.

 

זה מתחיל במנות הראשונות, עובר לסלטים הייחודים ואף זוכה לבקר אתכם בקינוחים כמותם לא טעמתם.

קייטרינג ביתי של דני ודלית

לאיזה אירוע מתאים קייטרינג ביתי?

זוגות רבים רוצים את האירוע המושלם, הייחודי, עם המאפיינים והסממנים שיבדלו אותם מזוגות אחרים. אחדים יבטאו זאת בעזרת לבוש ייחודי, אחרים בעזרת אביזרי עידוד צבעוניים ויהיו כאלה שיפליגו ויביאו מובילי תרבות שיבדרו את הקהל אך מה עם הנדבך החשוב ביותר של הערב, האוכל שלכם. קייטרינג ביתי לחתונות הוא אופציה נהדרת לזוגות שרוצים להצהיר על הקמתו של בית בישראל ולשתף את האורחים שלהם בטעמים העתידים לצאת מאותו בית. קייטרינג לחתונה הוא ההבדל בין אירוע גנרי ומאכלים שהופיעו אצל כל זוגות החברים שלכם לבין טעם ייחודי, לא שגרתי אך אותנטי וססגוני.

 

קייטרינג לבר מצווה ובת מצווה הוא פתרון נהדר לכל אותם חוגגים צעירים שעדיין מגלים טעמים חדשים ולמשפחה המורחבת שתזכה לטעם ביתי ותחושה חגיגית באירוע שלכם. אז אם אתם עדיין מהססים ולא בטוחים האם הקונספט מתאים לי לאירוע, כל שנותר הוא לטעום!

 

קייטרינג ביתי לאירועים אינטימיים זה בטוח מדי :), זה הגיוון שיאפשר לכל אורח לאכול את מה שהוא חפץ וללא פשרות, זה הטעמים החדשים שיבטיחו שהאירוע שלכם יהפוך לשיחת היום וזה התחושה המיוחדת של הבית שתשאיר את טעמו של האירוע בפה ובשפתיים של האורחים.

לסיכום ולגירוי בלוטות הטעם

קייטרינג ביתי הוא בדיוק ההבדל בין אירוע בו כבר הייתם (בשם אחר, באולם או גן אחר, עם זוג אחר) לבין אירוע שהוא רק שלכם עם הטעמים שייחודים רק לכם והתיבול של הבית של אמא.

 

צרו קשר עם דני ודלית ותזכו לחוויה ביתית מרגשת ואירוע שייחקק ברצפטורים של כל אורח ואורח.

סירים של אוכל
מחפשים קייטרינג לאירוע? צרו אתנו קשר!
הטעמים של דני ודלית

מחפשים קייטרינג מיוחד לאירוע? אורחים מגיעים לביקור? הגעתם למקום הנכון! צרו אתנו קשר ונשמח להתאים לכם תפריט טעים ומיוחד.

הטעמים של דני ודלית © טל"ח

תפריט נגישות