קייטרינג לאירוע

עם איזה טעם אתם יוצאים מהאירוע? מה הדבר עליו כולם מדברים? מי גונב את ההצגה? על כל השאלות הללו עונים במילה האחת – האוכל!

 

קייטרינג לאירוע שלכם הוא הרבה מעבר לבחירת ספק נוסף שישלים את הפאזל של האירוע, הוא זה שייתן לכם צל״ש או טר״ש. ישנם הרבה מאוד נותני שירות בארצנו, כל אחד עם הייחודיות שלו והאופי שלו, מה שחשוב שזה יעלה בקנה אחד עם הטעם שלכם.

 

אז איך בוחרים קייטרינג איכותי אתם שואלים? זה מתחיל מהשירות, ממשיך בביקורות ומסתיים בבלוטות הטעם, כל אלה הם המתכון לאוכל מוצלח באירוע שלכם.

קייטרינג לאירוע

אילו פרמטרים חשובים בבחירת קייטרינג לאירוע

  • שירות – זה יכול להיות האוכל הטוב בעולם אך חווית לקוח רעה שום טעם בעולם לא ינצח. שירות טוב מתחיל משיחת הטלפון הראשונית, עובר בהצעת המחיר ובבחירת התפריט ומסתיים לאחר האירוע. אם אתם חשים כי הקייטרינג נוטה לזלזל בשירות אז עשו לעצמכם טובה ועברו הלאה.

 

  • היצע – ישנם שירותי קייטרינג שמציעים מרכול רחב בעוד שאחרים מעדיפים להתמקצע במגוון מצומצם של מנות מנצחות. אז כשעושים בחירה שואלים את בעלי האירוע לאיזה סגנון הוא מתחבר. אם אתם אוהבים היצע רחב אז לכו עם ה ״אני מאמין״ שלכם ובחרו קייטרינג לאירועים שמציע מגוון רחב של מנות.

 

  • מחיר – המחיר הוא פרמטר חשוב ויש יאמרו חשוב מאוד אך נסייג זאת ונאמר שלא החשוב ביותר. אל תהיו עשירים מדי בשביל לשלם בזול מכיוון שזה עלול לעלות לכם בכאבי בטן. טוב אולי הגזמנו, אבל חוויה שלילית של האורחים מטעם המזון יהיה בכייה לדורות. בנוסף, חשבו בהגיון על העליות של האוכל, נשמע לכם הגיוני המחיר? אם זה נשמע זול מדי אז גם איכותו תהיה זולה מפני שאין קסמים, גם לא במטבח. איכות המרכיבים ישפיע מאוד על המוצר הסופי.

 

  • ניקיון – אין דבר מבחיל יותר ממטבח מזוהם וכיוצא בזה אוכל לא נקי. אם יש באפשרותכם לבקר במטבחי הקייטרינג זה ייתן לכם מושג רחב בנוגע לניקיונו ואיכותו של האוכל שלכם. רבים הסיפורים על שירותי קייטרינג בשרי שמקפיאים בשר שכבר הופשר, שומרים בקירור מנות שכבר בושלו הוצאו באירוע אחד והוחזרו באירוע אחר ועוד מגוון מקרים שהקיבה רגישה מכדי לשמוע. ביקור פתע במטבח יחשוף עולם ומלואו ויסייע מאוד בקבלת ההחלטות.

 

  • טעם – באמת, רק מקום חמישי? אפשר להתווכח על המיקום אך לא על זה שהוא עדיין בגדר משתנה אינדיבידואלי ומה שטעים לאחד הינו אסון לאחר. בכל זאת, ביקורות אודות טעם האוכל יכולות בהחלט לסייע בבחירה של הקייטרינג המושלם. בקרו בערב טעימות ואף קפצו לביקור באירוע בו לוקח חלק הקייטרינג. אמרו חכמים ״אין חכם כבעל ניסיון״.

מי נותן שירות בפועל בקייטרינג לאירוע

סיפרו לכם על קייטרינג מומלץ, על השף המדהים שלקח חלק באירוע, על המנגליסט הבלתי נשכח שלא היה מי שלא דיבר עליו ואתם מלאי ציפייה.

 

הגעתם לאירוע והפלא ופלא אף אחד מהם אינו משתתף באירוע שלכם, למה? כי שירותי הקייטרינג עובדים בעשרה אירועים במקביל ושלחו אליכם את הצוות התשיעי ואת השף שהתחיל אתמול לעבוד.

 

נשמע הזוי? אוקיי, אבל בהחלט מציאותי. אז גם אם שמעתם על הקייטרינג כזה או אחר, בדקו מי באמת מגיע לאירוע והאם ״השם״ שעומד מאחורי הקייטרינג קשור אליו באיזושהי צורה.

קייטרינג באירוע של דנה ודלית

בוחרים קייטרינג לאירוע בצורה חכמה

לסיכום, אל תלכו שבי אחרי שם טוב וערכו בדיקות בעצמכם. אין טוב מראות עיניים וטעם שפתיים.

 

תאכלו, תשאלו, תתעניינו ובקשו ביקורות. אל תסתפקו בתמונה או מילה טובה.

מחפשים קייטרינג לאירוע? צרו אתנו קשר!
הטעמים של דני ודלית

מחפשים קייטרינג מיוחד לאירוע? אורחים מגיעים לביקור? הגעתם למקום הנכון! צרו אתנו קשר ונשמח להתאים לכם תפריט טעים ומיוחד.

הטעמים של דני ודלית © טל"ח

תפריט נגישות