menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

איך להפיק אירוע מוצלח ובלתי נשכח?

אירוע מוצלח

קייטרינג הוא שירות שמתאים לשלל מצבים או סיטואציות. אמנם ברוב המקרים כאשר מדברים על הכנת אוכל באופן מרוכז הכוונה היא לאירוע משמח שמוזמנים אליו אורחים אך לא תמיד זו הכוונה. כאשר צריך לבחור שירות קייטרינג עבור אירוע יש לא מעט פרמטרים שצריך לבחון ולבדוק על מנת לבחור את האפשרות הטובה והנכונה ביותר עבור האירוע עצמו, עבור מי שמארגן אותו וכמובן עבור מי שמוזמן אליו. ישנם כיום סוגים רבים של שירותי קייטרינג וחשוב לשים לב לדברים על מנת שאירוע יהיה מושלם.

חתונה היא אירוע שלא מקלים ראש בשום פרמטר שלו. חשוב מאד לשים לב לתפריט המוצע, לסגנון המזון שבוחרים ובמידת האפשר – לבחור באופן אישי את המנות שתוגשנה לאורחים שיגיעו לשמוח בשמחתם של החתן והכלה הנרגשים. כאשר מתלבטים בין כמה סוגים של קייטרינג – חשוב לשים לב לעקרונות הבאים ועליהם לבסס את הבחירה:

  • מזג האוויר הצפוי ביום החתונה ומיקום האירוע – אם מדובר בחתונת קיץ המתקיימת בגן אירועים פתוח – יהיה מדובר בהיערכות שונה מאשר לו היה מדובר בחתונה המתקיימת באולם סגור כשבחוץ יורד גשם.
  • הרמה הכללית של האירוע – יש חתונות שאי אפשר שלא לשים לב שהן חתונות מפוארות ויוקרתיות. האוכל שיוגש לאורחים צריך כמובן להיות בהתאם.
  • מנות לבחירה וחלופות – לא כל אחד אוהב כל מנה ולכן מקפידים מאד בעליהן של חברות קייטרינג לספק כמה אפשרויות לבחירה מכל מנה. בנוסף – חשוב להציע חלופות עבור אורחים בעלי רגישויות למזון או כאלה הנמנעים ממרכיבי מזון כאלה ואחרים.
  • איכות המרכיבים וחומרי הגלם – חייבים להיות איכותיים וטובים במיוחד על מנת שהאורחים ישימו לב שמדובר במזון ייחודי ואיכותי.
  • הכנה בסמוך להגשה – חשוב מאד שהבישול והכנת המזון יתבצעו בסמוך ככל האפשר לעיתוי שבו אמורים האורחים לסעוד על מנת שהם יוכלו ליהנות מטריות המנות.

מה עוד ישפיע על הקייטרינג והחתונה?

כיום ניתן למצוא חברות המציעות שירותי השכרת ציוד לאירועים – מה שיבטיח שהאירוע יהיה ייחודי, מקורי ומעניין. יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות מזמינים אפקטים של פירוטכניקה לאירועים – כך שהאורחים מופתעים מאד והאירוע כולו הופך למיוחד ומשודרג. במידה ושוכרים אנשי מקצוע של חברות הפקת אירועים אפשר להיות בטוחים שהם יחשבו על כל הרעיונות המתאימים ביותר לאירוע ולאופי האורחים ואין ספק שהחתונה לא תהיה שגרתית אלא משמחת, מעודכנת, מוצלחת ובלתי נשכחת.

אמנם בחירת הקייטרינג מהווה שיקול מרכזי בהכנות לחתונה אבל חשוב להבין שכל האלמנטים שלוקחים חלק חייבים להתאים זה לזה ולהשתלב זה עם זה. האירוע כולו חייב להיות כזה שמרגישים בו טוב ונוח גם מבחינת העיצוב של המקום, גם מבחינת הקייטרינג והאוכל (כולל כל המנות והקינוחים), המשקאות האלכוהוליים שניתן ליהנות מהם וכמובן האטרקציות שברחבת הריקודים – מה שאמור לגרום לאורחים לשתף פעולה, לקום ולרקוד עם החתן והכלה. שילוב מוצלח של כל אלה – יבטיח אירוע מעולה ומהנה.

מה לא לשכוח?

חתונה חייבים לארגן מספיק זמן מראש. כאשר יוצרים קשר עם חברת קייטרינג חשוב מאד לוודא שיש מספיק זמן לעיין בתפריטים המוצעים ולהגיע לאירוע של טעימות. חשוב לשמוע כל מה שאפשר מבעל החברה, שכן יש לו די ניסיון והוא יוכל לסייע בבחירה נכונה של המנות או במתן טיפים לארגון נכון של סדר הדברים באירוע. כשיש מספיק זמן להתארגן מראש – אפשר לקחת את הזמן ולברר את כל הפרטים הנדרשים מבלי להיות בלחץ.