menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

קייטרינג בריא

קייטרינג בריא

לאחרונה עדים אנו לשינוי של ממש בהרגלי התזונה של בני האדם. המודעות בגין אוכל בריא צוברת תאוצה וכך גם הדרישה לשירותי קייטרינג בריא. אז ההמלצה שלנו היא אכלו נכון עבור גופכם ומוחכם, מה שתכניסו לגופכם יהווה כדלק ויזין את הגוף והנפש.

 

הצביעו במזלג!

המזלג הינו אחד מהכלים המשמעותיים ביותר של בני האדם, היכן שיחליט להינעץ יקבע את איכות הרכיבים שיזינו את גופכם בשעות הבאות ואף בימים הבאים עליכם לטובה, אז ההגיון הבריא אומר- לא תשקיעו?

נכון, ההשקעה היא אינה במזלג אלא במה שנבחר לדוג בעזרתו וההמלצה החמה ביותר הינה אוכל בריא.

 

איך בוחרים קייטרינג בריא?

ישנן מספר המלצות שיסייעו בבחירת קייטרינג בריא ואיכותי לאירוע שלכם:

  • נקיון המטבח – בראש ובראשונה עלינו לדאוג למצע נקי וראוי למאכל אדם. אם הכלים בהם עושים שימוש אינם ראויים ומכילים חיידקים רבים אז לא יעזור גם גידול אורגני מהמשובחים ביותר שכן ברגע שיגע בקרש חיתוך מרופט ומעלה עובש ופטריות הוא לא ישאר זך ונקי..
    אם באפשרותכם לצפות בהכנת האוכל ולוודא כי מרבית האוכל מוכן בזמן האירוע שלכם אז תהיו קרובים לבטחון כי בחרתם נקי. בנוסף, ישנם קייטרינגים שמאפשרים ביקור במטבחיהם. בקרו, ראו אם העובדים במטבח אוספים את שיערם, אם שוטפים ידיים לעיתים קרובות, היכן מונח הנייד והאם לידיהם כפפות. כל אלה ירמזו לכם על רמת הנקיון של המטבח ואיכות האוכל.
  • איכות המרכיבים – רכיבים מגוונים ומזונות מלאים עתידים להקל על הבחירה בקייטרינג בריא. אמנם רבים מסתייגים ממזונות מלאים בעיקר בגלל הדעה הקדומה כי הם טעימים פחות. אז כמובן שהכל בידי השף. מזון הוא אומנות וככזאת היא דורשת ידע, נסיון ומקצועיות. ניתן להכין מזונות טעימים להפליא ובריאים להפליא אם קיים הידע. מזונות אורגנים צוברים תאוצה וכיום ישנו קהל רב אשר עושה את הבחירה בקייטרינג המציע מזון אורגני. חייבים להבין כי מזון אורגני הינו יקר יותר ולכן מחיר המנות יהיה בהתאם. הימנעו ככל הניתן ממזונות מעובדים ודרשו טרי ובריא ככל הנית (יש כלל שאומר שאם המזון מסופק בקופסה, פחית או אריזה הרי הוא צרה..)
  • מאכלים טריים – מזון שהופשר, חומם, הוקפא שוב וזה רק חלק מגלגול חייו רחוק מלהיות איכותי על אף המרכיבים שבו. לדאבוננו, ישנם לא מעט מקרים בהם עושים שימוש חוזר במזון שכבר נעשה בו שימוש. זהו מתכון לפגיעה בבריאות האורחים שלכם ולפשרה בטעמים. ככלל, אם ניתן לדאוג שמרבית המזון יוכן בזמן האירוע ומול עיניי האורחים אז תדעו כי תקבלו איכות גבוהה. אין טוב ממראה עיניים.
  • קייטרינג המציע מגוון רב של פירות וירקות – השתדלו לבחור אורגניים.
  • הימנעו ממזונות מטוגנים

קייטרינג בריא זה דרך חיים

אז לסיכום, אמנם מדובר באירוע אחד אך הוא מצביע על דרך חיים. קייטרינג בריא הוא בחירה של אופי ואישיות ויש מי שמוכן להשקיע בכך.

אז בחרקו בקפידה מה לעלות במזלג, בחרו מזון אמיתי, טרי, מלא ולא מעובד. ודאו כי המזון מכיל דגנים מלאים, קטניות, אגוזים, זרעים והכל ברמת נקיון גבוהה.

אם אתם חפצים במזון אורגני אז תסייעו בהפחתת השפעותיהן המרעילות של מדבירי החרקים למיניהם שמצרפים לצלחת והשימוש המופרז באנטיביוטיקה לבעלי חיים.

אל תבקשו איכות ותצפו למחירי רצפה. אם ההצעה שקיבלתם עבור קייטרינג לאירוע זולה באופן מחשיד אז תדעו כי ישנה פשרה במרכיבים. שקלו היטב את צעדיכם והקשיבו לטיפים שניתנו.
לנו נותר רק לאחל בריאות איתנה לכולם ונפגש באירוע המושלם שלכם!