menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

חתונה מוצלחת, 3 ההחלטות עליהן תקום או תיפול החתונה

קייטרינג לחתונה

עולם החתונות כבר מזמן אינו עונה לאירועים אינטימיים שמאפשרים התארגנות מהירה וספונטנית. כיום, יותר ויותר זוגות חולמים על אירוע ייחודי, בין אם גרנדיוזי ובין אם אינטימי ושונה בתכליתו מחתונות העבר.

כמובן שלצד העלייה בציפיות עומדת לה תעשייה גדולה שהולכת ומתרחבת מיום ליום ונותנת מענה לכל דרישה, גחמה או הארה של הזוגות הנישאים ומשפחותיהם.

אז אם החלטתם להתחתן ומתכננים את צעדיכם הראשונים לקראת הפקת האירוע, הנה 3 החלטות שעתידות לקבוע את הצלחת האירוע שלכם.

 

אולם אירועים, גן או הפקה עצמית?

החלטתם לקום ולהתחתן אז מה הצעד הראשון? להחליט על אופי האירוע ובהתאם לכך המקום שיארח אותו.

ישנה טעות רווחת בקרב הציבור לגבי עלויות. רבים חושבים שאם יפיקו בעצמם חתונה בגינה נחמדה באמצע שומקום הם יוזילו עלויות.. אז זוהי טעות מספר אחת שעלולה לעלות ביוקר. באופן כללי ניתן לומר כי ככל שהמקום שמארח את החתונה מצויד וערוך יותר לחתונה כך צפויות ההוצאות להיות קטנות יותר. לרוב, אולמות אירועים הם האופציות הזולות יותר מבין השלושה (כמובן שיש יוצאים מן הכלל). השני בסולם הינו גן האירועים, הוא עתיד להיות יקר יותר מהאולם אך זול משמעותית מחתונה בהפקה עצמית. האופציה היקרה ביותר הינה חתונה בהפקה עצמית. רבים אומרים לעצמם אני רוצה אירוע אינטימי ודל משתתפים, עם החיבור לטבע, אירוע פשוט שלא דורש יותר מדי הכנות… כאן הטעות. אירוע בטבע, במקום שלא ערוך לאירועים דורש הכנה לוגיסטית נרחבת ובעיקר יקרה. האם חשבתם על שירותים לאורחים, צלייה, חשמל, ביטוח, חנייה והכוונה, ריהוט, סכו"ם והרשימה עוד ארוכה.. מנינו כאן חלק קטן מהעניינים הדורשים פתרון ושכאלה עולים לא מעט כסף.

לצורך הדגשת העניין – שולחן, כסא, כוסות, מפות ומפיות יעלו בין 30-70 ₪ לאדם! נשמע יקר? זה אם לא הפרזתם בריהוט גן שיכול להאמיר למאות שקלים.

כמובן שישנם מפיקי אירועים שתמורת כמה אלפים יסייעו לכם בהפקת האירוע, אך שוב תזכרו כי זה לא הולך להיות זול יותר!

 

קייטרינג חלבי, בשרי, כשר?!

בחרתם מקום לאירוע, האם הוא מחייב אתכם בקייטרינג ספציפי, האם הוא מאפשר לכם לבחור שירותי קייטרינג לאירוע מתוך רשימה שהמקום מקצה? לאחר שתבינו את התמונה הרחבה תוכלו להיכנס בעובי הקורה ולבדוק מה כולל הקייטרינג ומה לא? כמובן לבדוק את נושא הכשרות (יתכן מאוד כי מקום האירועים מחייב אתכם בקייטרינג כשר). בנוסף, תופתעו לשמוע שלא כל קייטרינג יביא לכם צלחות וסכו"ם, וזה עוד בלי להזכיר כוסות (שיכולות להסתכם בהוצאה של כמה אלפי שקלים לאירוע, עושים חישוב גס של 8 כוסות לאדם בעלות מינימום של שקל אחד כפול כמות המוזמנים). נכון עוד יותר הדבר למי שמתכנן להפיק חתונה בעצמו,- סוגר בר משקאות, קייטרינג ואז מגלה כי הכוסות לא כלולות בחבילה עלייה משלם לבר (שיפנה את הדרישה לקייטרינג שיאמר כי אין זה באחריותו).

 

בר משקאות או לא להיות

בר משקאות יכול לעשות את ההבדל בין אירוע שמח לאירוע שמח מאוד! מקצועיות הברמנים, היצע ואיכות המשקאות, כמות הברמנים ואף הנראות של הבר והצוות יכולים להשפיע מאוד על החתונה שלכם. בר משקאות איכותי יכלול משקאות איכותיים, ברמנים מנוסים, יחס ברמנים אורחים שיאפשר יחס אישי וכמובן ישדר מקצועיות וסטייל. אל תלכו עם ההצעה הראשונה שתקבלו ותשוו בין מספר הצעות. תופתעו לגלות איזה מנעד רחב יש במחירים.

 

השורה התחתונה…

מה אדם צריך? מקום לחגוג, שתייה טובה ואוכל איכותי!

האורחים צועדים על קיבתם ולכן הקפידו בבחירת קייטרינג לחתונה.

בר משקאות יעשה את הקהל שמח, אולי יותר מדי..

וכמובן המקום, בין אם בשטח, באולם או גן. העיקר שיתן מענה הולם ומכבד למוזמנים.

שיהיה לכם במזל