menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

בחירת אולם לבר מצווה

אולם לבר מצווה

אירוע בר המצווה הינו אירוע חגיגי ומשמעותי מאוד עבור הנער. זהו הגיל המציין את המעבר לבגרות והגיל בו חייב הנער בכל מצוות הדת היהודית. אירוע הבר מצווה עבור נערים רבים הוא אירוע בעל משמעות חברתית נכבדה. הנער ירצה אירוע מכובד, בו יחגגו חבריו, מכריו ומשפחתו ויעלה קרנו בפני אותם אנשים. הנדבך הראשון בעשיית אירוע מוצלח הוא המקום בו יתקיים האירוע.

 

מה חשוב בבחירת אולם לבר מצווה

יש מי שישקול בכובד ראש את ההחלטה, יערוך השוואות, ילך לטעימות ויש מי שיקבל המלצה ויסגור תאריך. אז אין נכון ולא נכון אז ישנם מספר צעדים שיסייעו לבחור אולם בצורה נבונה ויעזרו להתגבר על לבטים.

שאלות מיליון הדולר בבחירת אולם היא כמה תרצו להשקיע באירוע וכמה אורחים יוזמנו? הפרמטרים הללו יאפשרו מיפוי ראשוני של אולמות אירועים (לפי תכולותיהם והמחירים אותם הם מציעים למנה). לאחר שתכננתם תקציב וערכתם רשימת מוזמנים אפשר להתקדם לשלב הבא.

כמו בכל תחום אחר, אינכם החלוצים ולא המצאתם את הגלגל והיה מי שחגג לפניכם וידע להצביע כיצד מתנהל אולם האירועים בזמן אמת. בחירה נבונה של אולם לבר מצווה תסתייע בהמלצות מאנשים שערכו אירועים קודמים. גם אם אין לכם מכרים שערכו אירוע באולם ספציפי אל תאמרו נואש. ביקור פתע באירוע המתקיים באולם יוכל להעיד על ההתנהלות המקום, הסדר, הארגון והמקצועיות בו. ודאו כי אתם מגיעים בשעת הארוחות שהרי זוהי השעה הקשה, עקבו אחר המלצרים, בר המשקאות והלך הרוח באולם.

 

אלמנט נוסף וחשוב מאוד אליו כדאי לשים לב הוא ניקיון השירותים, מדוע? מפני שאנשים נוטים לזכור את הביקור ואת החוויה.


אי אפשר לדבר על בחירת אולם בר מצווה ולא להזכיר את האוכל, שהרי הוא זה שישאר בפי המוזמנים לאחר האירוע. אוכל טעים, נקי והמוגש בצורה מרהיבה ומזמינה יכול להפוך את חווית האורחים לאירוע בלתי נשכח. זכרו כי אנשים שבעים חושבים בבהירות ונוטים לראות את העולם כמקום ורוד יותר. כמו כן, חשוב לשים לב כי התפריט מתאים לכל סוגי הקהל המגיע לאירוע. ערכו אפיון של האורחים שלכם בטרם סוגרים אולם, נסו להעריך מה יעדיפו אותם אורחים ובדקו כי לאולם תפריט עשיר שייתן מענה לאותם אורחים. בר מצווה נוטה לשלב מספר סוגי קהלים עיקריים: ילדים להם העדפות שונות ממבוגרים. משפחה שאת העדפותיה ודאי הכרתם לא אחת בארוחות משפחתיות וחברים/מכרים של ההורים שלטעמם יהיה מאתגר לקלוע אך כדאי שיהיה מספיק מגוון.

 

מתי חוגגים?

מתי יערך האירוע הגדול ישפיע לא רק על סגנון הלבוש אלא גם על מחיר האולם. מקומות רבים מתמחרים את המנות בהם לפי העונות בשנה והביקושים. לרוב, עונת הקיץ הינה המבוקשת ביותר ואיתה גם המחיר הגבוה ביותר. על מנת לקבל מחיר טוב הצטיידו במספר תאריכים בהם יכול להתקיים האירוע (אם תחפצו בתאריך אחד בלבד יתכן כי תאלצו לשלם יותר).

 

ולסיום, נקודות נוספות אליהם נשים לב הינם אקוסטיקה וסאונד באולם, האם המוזיקה נשמעת היטב ובכל מקום באולם? האם הבר ממוקם באזור נגיש שיבטיח שמחה מרובה? האם ישנן דרכי גישה נוחות לאולם? אם כל התשובות לשאלות עונות על ציפיותכם אז מהרו לסכם את הפרטים, וטיפ קטן שהכל יהיה כתוב וברור ולא בעל פה. אז מזל טוב!