menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

אביזרי תוספת מיוחדים לכלה

תוספות לכלה

להיות יצירתיים ביום הכלולות

יום החתונה הוא ללא ספק היום הכי חשוב של הכלה. כל כלה רוצה להיראות מושלמת ולהרגיש מלכה ליום אחד, כאשר כל העיניים נישאות אליה והיא צבועה בשמלה לבנה ומהודרת. משנה לשנה אנחנו רואים כיצד תעשיית החתונות מציבה רף גבוה יותר ויותר ואם בעבר היה מדובר על אירוע שיכול עוד להיחשב כסולידי אך מושקע היום ניתן לראות כיצד ההפקה, התלבושות, העיצובים וגם המנות, כולם הרבה יותר יקרים והרבה יותר יצירתיים.

מה הכלה תלבש בדרך לחופה ועד קייטרינג באולם?

הדרך לחופה היא הדרך בה כל העיניים יהיו נשואות אל עבר הכלה. אמנם גם בזמן הריקודים ושכולם אוכלים. בחלק מהחתונות גם לפני החופה אנשים נושאים עיניהם אל עבר הכלה אך בזמן שהיא הולכת לעבר החופה זה הרגע הכי מרגש והכי חשוב. אחד הנושאים העיקריים לפני החתונה היא מה הכלה תלבש, כיוון שזו משימה לא פשוטה שמצריכה הרבה שיקול דעת.

מעבר לשמלת הכלה שצריכה להיות מושלמת והולמת במלוא האחוזים, יש הרבה אביזרים שניתן ללבוש כדי להעצים את שמלת הכלה, להעצים את עיצוב האירוע והרגע הנדיר הזה וכך להרגיש את השלמות בשיאה.בזמן שכולם אוכלים הזוג השמח עובר בין השולחנות, כמובן לעשות תמונות. בזמן שכולם אוכלים ונהנים מקייטרינג אירועים, על החתן והכלה לראות מדהים.

אביזרי תוספת מיוחדים לכלה: משדרגים כל חתונה

  • שמלת הכלה יכולה להיות מושלמת אך כדי שהמראה הכללי יהיה מושלם יש צורך להשתמש בתכשיטים. ההתאמה של תכשיטים לא תמיד פשוטה כיון שיש תכשיטים שיתאימו לשמלת הכלה הזו ולא לזו, בעיקר לפי הצורה בה היא מונחת על הגוף והאזורים שנשארים חשופים. כך למשל צמידים יכולים להתאים מאוד לשמלות מסוימות אך לשמלה עם שרוולים לא תמיד הם יהיו בולטים וכדאי לשקול האם ללבוש אותם. צמידים, שרשראות ועגילים, כל אלו יכולים להוסיף הרבה לעיצוב והם מהאביזרים הנפוצים ביותר.
  • מלבד האביזרים הללו שניתן גם ללבוש ביום יום, יש אביזר אחד שכנראה לא תראו אנשים מסתובבים איתו וזה הכתר. אם מדברים על נסיכה ליום אחד למה לא לקחת את זה צעד אחד קדימה ולתת באמת תחושה של נסיכה שמתהלכת עם כתר כשכול העיניים אליה. הכתר לא חייב להיות כתר בומבסטי אלא על כתר קטן שניתן לשים לב אליו אך הוא עדין ביותר. ישנם כתרים רבים בשלל צורות ושלל צבעים.
  • אי אפשר להתחתן בלי לשלב פרחים. פרחים יש בכל מקום וההתאמה שלהם צריכה להיעשות בשיקול דעת רב. פרחים בחולון, בבת ים, באילת או במודיעין, בכל חתונה הפרחים הם חלק חשוב ועיקרי ואסור לשכוח אותם. הפרחים יכולים להשתלב בתסרוקת של הכלה או בבגדים שלה מה שייתן לה מראה נהדר. הפרחים מוסיפים המון וגם כאן חשוב להתאים אותם היטב. לא כל תסרוקת תתאים לכל פרח והשילוב שלהם צריך להיעשות על ידי מעצב.

זר פרחים כדי לא ללכת בידיים ריקות

כדי שהכלה לא תלך לחופה בידיים ריקות היא צריכה לקחת איתה משהו והמשהו הזה בדרך כלל הוא זר פרחים. זר פרחים הוא לא רק ענין של תפאורה אלא גם עניין של מסורת כיוון שבסוף החופה הכלה זורקת את הזר ומי שתופסת אותה מאמינה שהיא הבאה בתור להינשא. זרי הפרחים בחולון, בתל אביב, בנתניה ובכל מקום בארץ מחכים לכם כדי שתתאימו אותם לכל סוגי העיצובים האפשריים. יש זרים גדולים ובולטים, יש זרים עדינים שמשתלבים היטב עם צבעים בהירים והקשת העיצובית רחבה מאוד.

לא לשכוח את השושבין

גם השושבינים חשובים מאוד בחופה ואם כבר משקיעים באביזרים לכלה חשוב להשקיע גם באביזרים איתם השושבינים יוכלו ללכת. בדרך כלל מדובר באחיינים או ילדים צעירים אחרים שנמצאים בחתונה ויש להם תפקיד מפתח של פיזור פרחים והכנת השטח לבואה של הכלה וגם לאחריה, מה שמהווה רגע חמוד ביותר לכל הנוכחים. גם פה מומלץ לקשט אותם בפרחים ושיזרקו פרחים מתאימים בצבעים תואמים.