menu
ראשי
אודות
קייטרינג ביתי
קייטרינג לאירוע
קייטרינג חלבי
קייטרינג לחתונה
צרו קשר

3 הספקים שיעשו את ההבדל בחתונה

בר לחתונה

רובם המכריע של הזוגות שבוחרים למסד את היחסים ביניהם ולהתחתן קבל עם ועדה יחד עם האורחים שהם רוצים שיקחו חלק באירוע החשוב, שואפים לאירוע מושלם בו הם יכבדו את האורחים שלהם בצורה הטובה ביותר. בנוסף לרצון לכבד את האורחים מסתובבת לה עננה של החתונה המושלמת עלייה חלמו ולה ייחלו.
אז איך מגשימים את החלום לחתונה מושלמת יחד עם הרצון לאירוע מכובד ומכבד? הסוד הגדול טמון בשלושה ספקים שעליהם יקום ויפול דבר בחתונה שלכם: קייטרינג, בר ודיג'יי.

 

איך בוחרים ספקים ראויים שיעשו לכם ערב מושלם שיזכר לדורות? בוחנים בקפידה, קוראים המלצות ומשננים את השורות הבאות!

 

קייטרינג מושלם לחתונה

לא נערוך השוואות אודות מי יתן את הטון באירוע אך כשזה נוגע לקיבה של האורחים, אסור לטעות!
קייטרינג איכותי לחתונה יבדל את האירוע, יעניק לו צבעים, ניחוחות וטעמים ייחודים שישארו עם האורחים הרבה זמן אחרי החתונה.
אז מה הופך קייטרינג למושלם? הניסיון, הטריות וצוות העובדים הנמצא באירוע, נסביר בהרחבה.

 

קייטרינג חתונהניסיון הקייטרינג – לא מעט דברים עלולים להשתבש באירוע משמעותי כמו חתונה ואינכם רוצים שזה יהיה בגזרת הקייטרינג…ניסיון מתבטא בניהול החלק של האירוע, בהתנהלות מקצועית לאורכו, ביכולת להפריד בין עיקר לטפל (וזה חשוב בכדי למנוע אוכל תפל:) ובשקט הנפשי שיתן לכם לזוג לאורך הערב.

מנהל אירוע מטעם הקייטרינג שיהיה נוכח בחתונה, ידע לתת מענה לכל קושיה ויפתור כל סוגיה הוא בגזרת חובה בכל קייטרינג שמכבד את עצמו.

היבט נוסף של הקייטרינג הוא האוכל שהוא מספק וכפועל יוצא מכך כמה טרי האוכל. מנות שנשמרות במקררים ומקפיאים ימים שלמים לא יהיו ערבים לחך האורחים ולצערנו זה לא מחזה שכיח.
ודאו כי התפריט אותו הזמנתם לחתונתכם מתבשל ברובו המכריע ביום האירוע. אם הזמנתם תפריט בשרי ומנות שאוהבות מנגל אז תשאלו את השאלות הנכונות "מתי נקנה הבשר", האם הוא יתבשל במעשנת, אם לא אז איך ומתי? והאם מוודאים כי המנות יוצאות חמות?

 

קייטרינג לחתונה

 

האספקט האחרון של הקייטרינג הוא צוות העובדים: ככל שהצוות מנוסה יותר (ולא ילדים בני 14 שקיבלו אישורי עבודה לחופש) אז הסבירות כי האירוע יתנהל ברצינות, שמחה וחיוך עולה. צוות מסביר פנים "שנאבק" על קיבת האורחים הוא השובר שוויון באירוע.


בר לחתונה

אלכוהול ישמח לבב אנוש ולתפריט האלכוהול ולצוות המגיש אותו תפקיד מרכזי בכך!

שירותי בר לאירועים מספקים תפריטים שונים ולא מעט פעמים ישנם פרטים רבים המצויים בין השורות.
חשוב לדעת כי תפריט הבר הוא משמעותי ואיכות האלכוהול היא לא מילה גסה. במקומות רבים ישנם צוותי בר מתחלפים שהקשר בינם לבין ברמנות הוא קשר מקרי בהחלט וזה מתבטא בחוסר הידע שלהם, בשירות לוקה בחסר ובאורחים צמאים. זכרו כי אורחים צמאים רוקדים ושמחים פחות.
צוות ברמנים מיומן ומנוסה שיודע להנות מהאירוע בו הוא נמצא (חשוב להכניס אותם לאווירה ולמקם את הבר בקרבת הרחבה) בהחלט יוסיף צבע ושמחה לאירוע. יתרה מכך, ניסיון ועוד קצת ניסיון ולא ילדים שזה עתה סיימו בית ספר, למה? כי אינם מבינים באלכוהול ועוד לא חוו מספיק אלכוהול בחייהם על מנת לתת המלצות לאורחים שרק רוצים לשתות.

אז סיפור ארוך במילים ספורות בר לחתונה מקצועי, אדיב, מנוסה ועשיר בתפריט.

 

היי מיסטר די ג'י

אמרה מפורסמת היא ש"אלוהים הוא התקליטן" ולא בכדי נאמר המשפט הזה!
הדיג'יי הוא הדמות שאוספת את השמחה המוקרנת משירותי הבר, מהשובע שגורם הקייטרינג ומתרגמת את כל זה לרחבה שמחה ותוססת שתמשיך לבעוט לאורך כל הערב והלילה.

בבחירת די ג'יי יש משקל רב לניסיון והמלצות קודמות. אם הייתם באירוע בו נכח הדיג'יי אז כמובן שההחלטה קלה, האם המוזיקה הייתה לטעמכם? האם הוא היה קשוב לקולות הקהל? האם הוא דאג לשמור את האווירה חמה ולאורך זמן? אם עניתם על כל השאלות בחיוב אז הבחירה היא קלה.